Muğla Genel haberleri; Muğla Genel haber 1
HABER

Muğla İletişim Başkanlığı Bölge Müdürü Ruşen Arvas

Muğla Genel | Haber | News

Muğla Genel
HABER

Muğla İletişim Başkanlığı

 

Muğla hastaneleri

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 13.05.2023 - Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Muğla İletişim Başkanlığı Bölge Müdürü Sezgin Sağun görevden alındı. Yerine Ruşen Arvas atandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan kararname ile Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Muğla Bölge Müdürü Sezgin Sağun görevden alındı. Sağun'un yerine Ankara'da iletişim uzmanı olarak görev yapan Ruşen Arvas atandı. Ruşen Arvas'ın önümüzdeki günlerde Muğla'ya gelerek göreve başlayacağı belirtildi.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığına bağlı olarak görev yapan bir devlet kurumu. 24 Temmuz 2018 Tarih ve 30488 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan 14 numaralı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile kuruldu. Prof. Dr. Fahrettin Altun, 25 Temmuz 2018’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı olarak atandı.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı

Etkinlik Takvimi

TEK TIKLA TÜM MUĞLA - İlçe ilçe Muğla'daki etkinlikler. Konser, sergi, söyleşi, yarışma, spor, tiyatro, panel, anma, eylem, toplantı, sinema, imza günü, festival, kutlama vd... MUĞLA ETKİNLİK TAKVİMİ. TIKLA

 

Muğla Yemekleri Tarifleri

TAGS;

Muğla İletişim Başkanlığı

Ruşen Arvas

Muğla Genel Haberleri