Muğla Genel haberleri; Muğla Genel haber 1
HABER

Muğla İl Emniyet Müdürü değişti

Muğla Genel | Haber | News

Muğla Genel
HABER

Dolgu değil doğru haber

 

Muğla hastaneleri

48 Haber Ajansı (48HA) - 11.08.2023 - Muğla İl Emniyet Müdürü değişti. Mevcut müdür Süleyman Suat Dilberoğlu teftiş kuruluna atandı. Yerine Bingöl İl Emniyet Müdürü Ali Canbolat atandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanan ve Resmi Gazete'de yayınlanan İçişleri Bakanlığı kararnamesi ile mevcut Muğla İl Emniyet Müdürü Süleyman Suat Dilberoğlu Emniyet Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı’na Başmüfettiş olarak atandı.

Muğla İl Emniyet Müdürü Ali Canbolat

Muğla İl Emniyet Müdürü Ali Canbolat, arşiv - 48 Haber Ajansı

Muğla İl EMniyet Müdürlüğü'ne 19.09.2019 tarihinden bu yana Bingöl il Emniyet Müdürü görevinde bulunan Ali Canbolat atandı. Muğla İl Emniyet Müdürü Ali Canbolat yeni görev yerinde hizmete başladı. Canbolat’ı Muğla İl Emniyet Müdürlüğü önünde emniyet personeli ile tören mangası karşıladı.

Ali Canbolat kimdir?

Muğla İl Emniyet Müdürü Ali Canbolat 3

Muğla İl Emniyet Müdürü Ali Canbolat, arşiv - 48 Haber Ajansı

1. sınıf emniyet müdürü olan, Muğla'nın yeni İl Emniyet Müdürü Ali Canbolat 19.09.2019 tarih ve 2019/320 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Bingöl Emniyet Müdürlüğüne atanarak 25.09.2019 tarihinde Bingöl'de göreve başlamıştı.

Ali Canbolat; Kozanlı. Polis Basmufettişi, Hatay POMEM (Polis Mesleki Eğitim Merkezi) Müdür Vekili, 1. Sınıf Emniyet Müdürü.

Süleyman Suvat Dilberoglu kimdir?

Süleyman Suat Dilberoğlu Polis Başmüfettişi

Süleyman Suat Dilberoğlu Polis Başmüfettişi, arşiv - 48 Haber Ajansı

1967 yılında Kocaeli ilinde dünyaya gelen Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoglu, 19.09.2019 tarih ve 2019/320 sayılı kararname ile Hakkari İl Emniyet Müdürlüğü'nden Muğla İl Emniyet Müdürü olarak atanmışdı.

1967 yılında Kocaeli ilinde dünyaya gelen Süleyman Suvat Dilberoğlu, 1985 yılında Polis Koleji’ nden, 1989 yılında ise Polis Akademisi’ nden mezun olarak, Komiser Yardımcısı rütbesiyle meslek hayatına başlamıştır.

Teşkilatın çeşitli birimlerinde değişik rütbelerde görev yapan Dilberoğlu, 19.09.2019 tarih ve 2019/320 sayılı kararname ile Muğla İl Emniyet Müdürü olarak atanmıştı.

Etkinlik Takvimi

TEK TIKLA TÜM MUĞLA - İlçe ilçe Muğla'daki etkinlikler. Konser, sergi, söyleşi, yarışma, spor, tiyatro, panel, anma, eylem, toplantı, sinema, imza günü, festival, kutlama vd... MUĞLA ETKİNLİK TAKVİMİ. TIKLA

 

Muğla Yemekleri Tarifleri

TAGS;

Muğla İl Emniyet Müdürü Ali Canbolat

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü

Muğla Genel Haberleri