Belediye Başkanı Topuz'dan valiye ziyaret
Belediye Başkanı Topuz'dan valiye ziyaret
Milas Belediye Başkanı Fevzi Topuz beraberindeki heyet ile birlikte Muğla Valisi Dr. İdris Akbıyık’ı makamında ziyaret etti.
Milas Belediye Başkanı Fevzi Topuz, seçimlerin ardından Muğla Valisi Dr. İdris Akbıyık'ı ziyaret ederek projeler ve çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.
31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçiminde Muğla Milas'ta ön seçimden gelerek CHP adayı olan Fevzi Topuz sandıktan % 50.15 oy alıp belediye başkanı seçildi. Topuz, Belediye Meclis Üyeleri Ali Özgür, Gülşen Gökçe, Önder Ersoy ve Ümit Özbek ile birlikte Muğla Valisi Dr. İdris Akbıyık’ı ziyaret etti.
Belediye Başkanı Topuz'dan valiye ziyaret - 48 Haber Ajansı
Milas Belediye Başkanı Fevzi Topuz, Milas ile ilgili planlanan projeler ve devam eden çalışmalar hakkında Muğla Valisi Dr. İdris Akbıyık'la fikir alışverişinde bulundu. Ziyarette ayrıca Milas'a özgü coğrafi işaretli ürünler, tarihi, kültürel ve doğal mirasın korunarak gelecek nesillere aktarılması ve daha aktif tanıtılması konularında da neler yapılabileceği ele alındı.
Milas Belediye Başkanı Fevzi Topuz, Muğla Valisi Dr. İdris Akbıyık’a kabulünden dolayı teşekkrü ederek kariyerinde başarı ve kolaylıklar diledi. Muğla Valisi İdris Akbıyık da Milas Belediye Başkanı Fevzi Topuz’a görevinin hayırlı olmasını temenni ederek başarılar diledi.