Marmaris haberleri; Marmaris haber 1
HABER

Marmaris haberleri

Marmaris | Haber | News

Marmaris
HABER

4 kişilik aile kazada yok oldu

Muğla hastaneleri

48 Haber (48HA) - 24.05.2023 - Marmaris - Muğla'da aynı hastanede görev yapan sağlıkcı çift ve çocuklarının içinde bulunduğu araca tır çarptı. 4 kişilik aile yok oldu. devamı;

Marmaris Devlet Hastanesi'nde tıbbi sekretr olarak görev yapan Hasan Çetinkaya ile aynı hastanede tıbbi sekreter olarak görev yapan eşi 31 yaşındaki Ümmü Çetinkaya ile 3 ve 6 yaşındaki iki kız çocuklarının içinde bulunduğu otomobile Denizli Buldan'da kontrolden çıkıp karşı şeride geçen TIR çarptı. Kazada anne, baba ve 2 çocuk yaşamını yitirdi.

4 kişilik aile kazada öldü 2

4 kişilik aile kazada öldü - 48 Haber Ajansı

Edinilen bilgilere göre Marmaris Devlet Hastanesi'nde görevli tıbbi sekreter Hasan Çetinkaya ile aynı hastanede tıbbi sekreter olarak görev yapan eşi 31 yaşındaki Ümmü Çetinkaya, baba ocağı Manisa'ya tayinlerini istedi. Çiftin Manisa Alaşehir Devlet Hastanesinetayin onayı çıktı ve aile Manisa Salihli'de yeni evlerini kurup nakil hazırlıklarını tamamladı.

Geçtiğimiz hafta sonu evini Muğla'dan Manisa Alaşehir'e taşıyan Çetinkaya çifti, pazartesi son mesaisini yaparak Marmaris Devlet Hastanesinden ilişiğini kesti. Hasan Çetinkaya, eşi ve iki kızını Alaşehir'deki yeni evleri ve görev yerine bırakmak için 46 P 7457 plakalı otomobiliyle Marmaris'ten yola çıktı. Ancak ölüm onları Denizli, Buldan'da oto yolda yakaladı.

4 kişilik aile kazada öldü 3

4 kişilik aile kazada öldü - 48 Haber Ajansı

Otoyolda güney rampasına gelen ailenin içinde bulunduğu otomobile iddialara göre karşı yönden gelirken yağış nedeniyle kontrolden çıkan M.B. idaresindeki 32 DG 237 plakalı tır çarptı. Karşı şeride geçip Çetinkaya ailesinin bulunduğu otomobile çarpıp metrelerce sürüklediği öne sürülen tırn altına sıkışan otomobili hurdaya döndü. Kazaya sebep olduğu öne sürülen TIR'da devrildi.

Kaza alanına çok sayıda ambulans, itfaiye ekibi ve güvenlik personeli yönlendirildi. Yapılan kontrollerde baba Hasan, anne Ümmü ile 6 yaşındaki Ece ve 3 yaşındaki İdil'in yaşamını yitirdiği belirlendi. Tırın sürücüsü M.B. ise hastaneye sevk edildi.

Kaza haberi Marmaris Devlet Hastanesi ile Manisa'da büyük üzüntüye yol açtı. 4 kişilik aile Manisa Alaşehir'de son yolculuklarına uğurlanacak.

Etkinlik Takvimi

TEK TIKLA TÜM MUĞLA - İlçe ilçe Muğla'daki etkinlikler. Konser, sergi, söyleşi, yarışma, spor, tiyatro, panel, anma, eylem, toplantı, sinema, imza günü, festival, kutlama vd... MUĞLA ETKİNLİK TAKVİMİ. TIKLA

 

Muğla Yemekleri Tarifleri

TAGS;

Marmaris

Marmaris sıcak haber

Marmaris Haberleri