Marmaris haberleri; Marmaris haber 1
HABER

Marmaris haberleri

Marmaris | Haber | News

Marmaris
HABER

Tatil beldesinde çatışma; 2 ölü, 1 yaralı

Muğla hastaneleri

48 Haber (48HA) - 27.07.2023 - Muğla’nın meşhur tatil bölgesinde silahlı ve satırlı kavga çıktı. Kavgada 2 kişi öldü, 1 kişi de ağır yaralandı. DEVAMI;

Marmaris, Tepe Mahallesi Belediye Yat Limanı bölgesinde henüz kesinleşmeyen nedenlerle iddialara göre birlikte alkollü içki türeken 5 kişi arasında tartışma başladı. Kısa sürede kavgaya dönüşen tartışmada ateşli silah ve satır kullanıldığı iddia edildi. Olayada 2 kişi hayatını kaybederken, 1 kişi de yaralandı.

Tepe Mahallesi, Belediye Yat Limanı yakınında gece yarısından sonra yaşanan olayda 40 yaşındaki M.A. iddialara göre ateşli silahla 6 el ateş etti. İddialara göre M.A.’nın tetiğini çektiği silahtan çıkan kurşunlarla 18 yaşındaki T.T. ve 21 yaşındaki İ.Ö. ağır yaralandı. İddialara göre M.A. daha sonra aynı silahla kendi kafasına ateş ederek intihar girişiminde bulundu.

112 Acil Çağrı Merkezi’ne yapılan işhbar sonucu bölgeye yönlendirilen güvenlik güöleri ve sağlık ekipleri T.T ve M.A.’nın hayatlarını kaybettiğini belirledi. Ağır yaralanan İ.Ö. tedavi altına alındı.

Olayın yaşandığı grubun içinde bulundukları iddia edilen 2 kişi gözaltına alındı. Hayatlarını kaybedenler Adli Tıp Kurumu’na sevk edildi.

Etkinlik Takvimi

TEK TIKLA TÜM MUĞLA - İlçe ilçe Muğla'daki etkinlikler. Konser, sergi, söyleşi, yarışma, spor, tiyatro, panel, anma, eylem, toplantı, sinema, imza günü, festival, kutlama vd... MUĞLA ETKİNLİK TAKVİMİ. TIKLA

 

Muğla Yemekleri Tarifleri

TAGS;

Marmaris

Marmaris sıcak haber

Marmaris Haberleri