Marmaris haberleri; Marmaris haber 1
HABER

Marmaris haberleri

Marmaris | Haber | News

Marmaris
HABER

Marmaris sıcak haber

Muğla hastaneleri

48 Haber (48HA) - 08.04.2023 - Sahte komutanlar yakalandı!..

Kendilerini MİT görevlisi ve askeri personel olarak tanıtıp insanları dolandıran ve iddialara göre 15 milyon TL çalan 5 kişi yakalandı.

Yurdun çeşitli bölgelerinde insanları kandırarak dolandırıcılık yaptıkları ve 15 milyon TL haksız kazanç elde ettikleri iddia edilen 5 kişiye yönelik 2 ilde operasyon düzenlendi. Muğla İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü ekipleri Muğla Marmaris ve Osmaniye ilinde operasyon yaptı.

Kendilerini MİT görevlisi, komutan gibi tanıtarak iş insanlarından yaklaşık 15 milyon liralık vurgun yaptığı iddia edilen şahıslara yönelik Muğla ve Osmaniye'de eş zamanlı operasyon düzenledi. Yaklaşık 30 kişiden 15 milyon TL para topladıkları iddia edilen 1'i kadın 4 kişi gözaltına alındı.

"Suç işlemek amacıyla örgüt kurmak, kurulan örgüte üye olmak, nitelikli dolandırıcılık" suçlamalarıyla adliyeye sevk edilen şüphelilerden Z.S., M.D. ve O.S. adli kontrol şartı ve yurt dışı yasağı konularak serbest bırakılırken, H.H.S. ve L.K. ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Etkinlik Takvimi

TEK TIKLA TÜM MUĞLA - İlçe ilçe Muğla'daki etkinlikler. Konser, sergi, söyleşi, yarışma, spor, tiyatro, panel, anma, eylem, toplantı, sinema, imza günü, festival, kutlama vd... MUĞLA ETKİNLİK TAKVİMİ. TIKLA

 

Muğla Yemekleri Tarifleri

TAGS;

Marmaris

Marmaris sıcak haber

Marmaris Haberleri